Скептики не вірили, що витончена красуня Меланія Трамп коли-небудь візьметься за садівництво з усіма належними атрибутами у вигляді захисних рукавичок, лопат і лійок.

Читайте також: Меланія Трамп прибула в зону стихійного лиха через ураган Харві на підборах: фотофакт

Однак перша леді в черговий раз всіх здивувала: разом з підлітками з американської організації Boys and Girls Club місіс Трамп посадила капусту, а також зібрала перший урожай перців.


Образ дня: Меланія Трамп на городі біля Білого дому

Навіть для такого заходу, як посадка овочів на городі, Меланія підібрала відповідний образ – червону картату сорочку Balmain за 1 380 доларів перша леді доповнила практичними чорними джинсами і зручними кедами Converse. Робочі рукавички також були підібрані відповідно до колірної гами всього образу.


Образ дня: Меланія Трамп на городі біля Білого дому

Ідея розбити город на території Білого дому належить Мішель Обамі, яка таким чином хотіла популяризувати ідею здорового харчування на основі органічних продуктів. Дружина попереднього президента США вела активну соціальну діяльність проти підліткового ожиріння серед американської молоді.


Образ дня: Меланія Трамп на городі біля Білого дому

Мішель Обама особисто курувала програмою здорових шкільних обідів, радила американським дітям відкласти в сторону традиційні бутерброди з арахісовим маслом і побільше налягати на овочі. Щоосені місіс Обама показово копала грядки і збирала урожай.


Образ дня: Меланія Трамп на городі біля Білого дому

Здається, Меланія прийняла рішення піти по стопах своєї попередниці.

Всі фото: Getty Images