Стиль і мода

Леся Нікітюк засвітила апетитні форми в Туреччині: спекотні кадри в купальнику
11 трав
23:09
Останні кілька днів народна улюблениця Леся Нікітюк провела в Туреччині, де святкувала дівич-вечір. Щоправда, поки не свій. На курорті вона ефектно показала форми в купальнику, зробивши кілька кадрів на розкішному пляжі.
"Ангел" Victoria Secret Ромі Стрейд вразила стильним костюмом кольору фуксії: чарівні фото
11 трав
15:17
Нідерландська модель Ромі Стрейд чотири місяці тому вперше стала мамою. Знаменитість часто публікує фото зі своєю донечкою Мінт ван Ліувен, втім цього разу продемонструвала своїм прихильникам стильний образ без крихітки.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.