Про це він розповів в інтерв’ю для Стіва Хіггінсома, передає Hollywood Reporter.

Такі щирі зізнання володар премії "Еммі" зробив другого листопада, після того як медіацентр The Paley Center вручав йому нагороду за кар'єрні досягнення. Алек визнав, що був сексистом у своїх стосунках із колегами та ставився до них зверхньо.

Читайте також: Актор пообіцяв назвати усіх педофілів Голлівуду

Я так точно ставився до жінок дуже по-сексистськи. Я їх ображав, не розглядав їхню роботу як ту, що не заслуговує підвищення, недооцінював. Час від часу, так чинили багато чоловіків. Ми не ставимося до колег-чоловіків так само, як до жінок. Я з того покоління, яке таким чином поводилося і поводиться, але я хочу аби це змінилося,
– заявив Алек Болдвін.


Алек Болдвін і Кевін Спейсі

За словами кінозірки, коли він став продюсером, побачив, що така лінія поведінки заважає продуктивності його шоу. Він додав, що "краєм вуха чув раніше щось", але не підозрював масштабів проблеми.

"Коли сотні і сотні жінок починають зізнаватися, із чим зіштовхуються на роботі, це відкриває очі", – додав стурбований Болдвін.

Нагадаємо, що у секс-скандал охопив вже велику кількість відомих голлівудських зірок, від яких шанувальники та вся спільнота Голлівуду була в невимовному шоці. За останніми даними, за сексуальні домагання та згвалтування звинучаються таких постатей як Гарві Вайнтшейна, Кевіна Спейсі, Бретта Ретнера, Дастіна Хоффмана, Джанні Версаче, Стівена Сігала та Девіда Блейна.