У свої 70 Сильвестр Сталлоне має чудовий вигляд. Відомий голлівудський актор — успішний, заможний, щасливий сім'янин. Щоправда, його шлях до слави був тернистим.

Сталлоне родом з "Великого яблука". У юності майбутня зірка бойовиків був справжнім забіякою. Такою була його природна реакція на глузування однолітків. В актора від народження — частковий параліч обличчя. Дефект мовлення — не єдина біда суперзірки. Після розлучення батьків він вивчав театральну справу і навіть знімався у кіно для дорослих. Однак слави, про яку мріяв, так і не здобув.

В актора почалась депресія. Він зачиняється у чотирьох стінах і всього за три дні пише сценарій до фільму про наполегливого боксера. Стрічка "Роккі", у якій він зіграв головну роль, — чи не найуспішніша у кар'єрі актора. Після цього вийшло ще 6 фільмів із продовженням історії. Чи не кожен можна розібрати на цитати:

Ні ти, ні я, ні хтось інший у світі не б'є так сильно, як життя. Зовсім не важливо як ти вдариш. А важливо — який тримаєш удар, як рухаєшся вперед. Якщо ти знаєш чого вартуєш — іди і бери своє. Але будь готовий тримати удари! А не плакати і казати: "Я нічого не досягнув через неї, через нього, через когось"

Після феноменального успіху Сталлоне створює і знімається у цілій низці фільмів, які приносять йому світову славу. Серед них — легендарна стрічка про ветерана в'єтнамської війни Рембо.

Цікаво, що у Сильвестра Сталлоне є українське коріння. Його прабабуся походила із заможної єврейської родини з Одеси. До слова, у 2010 році голлівудський актор відвідав Україну із презентацією фільму "Нестримні".

Тоді як на екрані Сталлоне — безстрашний герой, його особисте життя склалось непросто. Старший син помер від серцевого нападу. Молодший має аутизм. Нині Сталлоне вже у третьому шлюбі.

Зірку часто критикують. Мовляв, йому бракує акторської майстерності. Та й почуття гумору у нього немає. Усе це актор сприймає із самоіронією. А його шанувальники певні — Сільвестр Сталлоне — це людина, яка зуміла перетворити свої недоліки у фірмові прийоми.

Читайте також: 15 зірок, яких вік тільки прикрашає