Про це розповіли на ВВС.

Як розповіли у виданні, неприродні пози, в яких фотограф закарбував пасажирів токійської підземки, нагадують застиглих у попелі мешканців Помпеїв: незручно зігнені руки, відкриті роти, від подиху яких запотіло скло та втомлені обличчя.

Майкл почав знімати реальність метрополітену в японській столиці ще у 2010 році і отримавши нагороду World Press Photo за одну зі своїх світлин, він прийшов з альбомом фотографій до токійського видавництва.

Читайте також: Київські водії зупинились на магістралі, аби вигнати каченят з дороги: відео

"Я приїжджав на станцію і знімки щоразу ставали дедалі напруженішими. Зазвичай я фотографував людей у годину пік з 7.45 до 8.50 ранку, коли потяг прибуває кожні 80 секунд. У мене були лише 30 секунд, щоб зробити знімок", – розповів Вульф.

Як зізнався фотограф, на деяких фото він схопив момент, коли пасажир протирає долонею скло вікна. В такий момент йому завжди здавалось, що людина наче так просить по допомогу, проте багато пасажирів виглядають на подив спокійно. Ніби вони зовсім й не страждають, а досягли якогось внутрішнього умиротворення.

Під час медитації людина часто з'єднує вказівний і великий пальці, так само роблять пасажири на деяких знімках. Ви не можете змінити ситуацію, тож єдине, що залишається, змиритися з нею, сховати її десь у глибинах свого мозку, поринути в забуття. Ви повинні пройти через це вранці і перетерпіти ввечері на зворотному шляху, і нічого з цим не поробиш, отже, краще – про це взагалі не думати ,
– підкреслив фотограф.

Серію Tokyo Compression номінували на престижну міжнародну премію Prix Pictet 2017.

Приходь за натхненнями на наш Instagram