Серіал "Справжній детектив", створений Ніком Піццолатто, бере свій початок у 2014 році. Прем'єра першого сезону відбулася 12 січня 2014 року у США. Станом на листопад 2019 року багатоепізодична стрічка отримала продовження у вигляді другого та третього сезонів, у кожному з яких було по 8 серій.

Може бути цікаво: Творці фільму "Дюна" легендарного Дені Вільнева оголосили офіційний акторський склад: список

Прем'єра третього сезону відбулася 13 січня 2019 року. Як відомо, серіал "Справжній детектив" створений у жанрі антологія. Це означає, що жоден попередній сезон не пов’язаний з наступним. До прикладу, в першому сезоні розповідається про вбивство у Луїзіані, в другому – про зникнення голови адміністрації міста одного з каліфорнійських містечок, а в третьому – про злочин за участю двох зниклих дітей.

Режисери третього сезону "Справжній детектив": Кері Фукунага, Джон Кровлі, Джастін Лін.

Актори: Магершала Алі, Кармен Іджого, Стівен Дорфф, Скуот Макнері, Рей Фішер.

Опис третього сезону "Справжнього детектива"

У восьми епізодах третього сезону "Справжнього детектива" події розгортаються у містечку Озарк, що в Арканзасі. Проте сюжет буде охоплювати одразу три часових періоди, у яких розповідатиме про жахливий злочин. Насправді, він відбувся у далекому минулому, а якщо бути точним – то у кількох періодах одночасно. Історія бере свій початок у 80-х роках минулого століття.

Тоді двоє дітей, хлопчик і дівчинка, не повернулися додому вчасно, через що їхні батьки насторожилися і звернулися у поліцію. Проте вони надіялися, що діти заблукали чи втекли і незабаром повернуться додому. Але цього не сталося навіть тієї ж ночі. Після цього місцева поліція, яка займається пошуком, перевірила весь округ, знайшовши тіло хлопчика, зв'язане у ритуальній позі. Через багато років після зникнення дітей за розслідування справи береться Вейн Гейс, якого зіграв Магершала Алі, та Роланд Вест, роль якого дісталася Стівену Дорффу. До цього вони працювали у різних округах, але тепер їхньою метою є розкрити моторошну справу.

В ході розслідування Вейн Гейс познайомиться з місцевою вчителькою, у класі якої навчалися діти, що зникли. З часом вона стане дружиною детектива і разом з ним десятиліттями буде намагатися зрозуміти, що трапилося у той жахливий день. І лише після того, як їй вдасться розгадати моторошну таємницю, вони зможуть дивитися в очі батька, який пережив важку втрату.

"Справжній детектив" 3 сезон: дивитися трейлер серіалу онлайн

Фото акторів третього сезону "Справжнього детектива"


Магершала Алі у ролі детектива Вейна Гейса / Instagram / @truedetective


Стівен Дорфф у ролі детектива Роланда Веста
/ Instagram / @truedetective


Кармен Іджого в ролі вчительки та дружини детектива / Instagram / @truedetective


Скуот Макнері в ролі батька дітей, які зникли / Instagram / @truedetective