Відповідне рішення було ухвалене під час засідання суду в Лос-Анджелесі 26 вересня. Про це повідомляють на People. Прокурор оголосив про закриття судової справи Браяна Хікерсона і зняття з нього звинувачень у домашньому насильстві.

Читайте також: Гейден Панеттьєрі планує переїхати з Лос-Анджелеса та покинути жорстокого бойфренда, – ЗМІ

"Розгляд справи проти Браяна Гікерсона було припинено", – йдеться у заяві представника окружної прокуратури округу Лос-Анджелеса. Присутні на засіданні розповіли, що рішення було прийняте через недостатню кількість доказів та свідчення проти Браяна, тобто ЗМІ припускають, що сама Гейден відмовилася надавати інформацію про інцидент з побиттям.

Відомо, що перед судовим засіданням, окружна прокуратура звернулася до рідних актриси, тому що з самою Хейден зв'язатися їм так і не вдалося. Можливо, причиною відмови від свідчень став новий роман Гейден з братом ексобвинуваченого – Заком Хікерсоном.


Гейден Панеттьєрі з Браяном Хікерсоном(ліворуч) і Гейден із братом Заком (праворуч) / People / In Touch

Що відомо про побиття Гейден Панеттьєрі?Колишній бойфренд акторки Браян Хікерсон оселився з нею в Каліфорнії. Саме там і сталось жахливе побиття Гейден 2 травня. Після відпочинку пара повернулась додому, однак перед дверима будинку між закоханими спалахнув конфлікт, а Браян Хікерсон накинувся на дівчину з кулаками. Протягом травня-вересня 2019 року суд розглядав резонансну справу нападу, а родичі в той час наполегливо радили зірці триматись подалі від чоловіка.

У ЗМІ подейкували, що ексчоловік Гейден Володимир Кличко планував поїздку до Лос-Анджелеса, щоб переконатись, що з його колишньою коханою все гаразд. В той же час Панеттьєрі оговтувалась від скандалу та відмовлялась від спілкування з 4-річною донькою від Кличка.