Представниці марки білизни Victoria's Secret є рольовими моделями для мільйонів шанувальниць по всьому світу, які мріють про успіх, а кількість передплатників їх соціальних мереж зростає щодня.

Читайте також: Як моделі потрапляють на грандіозне шоу Victoria's Secret: відео кастингу

Адріана Лімі – 36 років

36-річна топ-модель з Бразилії підписала контракт з Victoria's Secret в 1999 році і до цього дня блищить на подіумі, будучи при цьому однією з найбільш високооплачуваних моделей світу. У 2011 році вона посіла друге місце у рейтингу найкрасивіших жінок світу за версією Forbs.

У 2008 році їй була удостоєна честь представляти бюстгальтер "Black Diamond Fantasy Miracle Bra" вартістю 5 мільйонів доларів.

Алессандра Амброзіу – 36 років

"Ветеран" Victoria's Secret 36-річна бразилійка Алессандра Амброзіу представляє білизняний бренд з 2001 року. Модель є "обличчям" таких брендів, як Next, Armani Exchange, Christian Dior і Ralph Lauren. Її вважають однією з найкрасивіших жінок світу.

People включив Алессандру в список 100 найкрасивіших людей на Землі. А за версією AskMen в опитуванні "99 найбажаніших жінок" вона стала другою.

Лілі Олдрідж – 31 рік

31-річна американська топ-модель Лілі Олдрідж вперше дівчина взяла участь у показі Victoria's Secret у 2009 році, а в 2010-му офіційно вступила в ряди "ангелів". Завдяки цьому її популярність злетіла до небес, але не дивлячись на це модель продовжує наполегливо працювати.