Як відомо, фінальні 11 та 12 серії "Спіймати Кайдаша" вийшли на екрани 11 березня. Екранізація знаменитої повісті Івана Нечуя-Левицького настільки сподобалась кіноманам, що всі очікують на продовження історії про відому родину. Та, як повідомляє сценаристка проєкту, зйомки 2 сезону поки не передбачаються.

Знайомтесь: "Спіймати Кайдаша": цікаві факти про головних акторів українського серіалу

Наталка Ворожбит також розповіла, чому взялась написати сценарій за мотивами твору. За її словами, головні герої серіалу ніколи не матимуть спокою, адже завжди знаходитимуть причини для сварок. Це і зацікавило її.

"Якби я вірила, що Кайдаші помиряться – я б не взялася за цю історію. Вона мене зачепила саме тим, що минуло 150 років з написання цього твору, а Кайдаші й досі лаються, ділять курей і не вміють домовлятися з найближчими людьми", – зазначила вона.

Фінал повинен був бути сумний. Наталка Ворожбит додала, що таким чином хотіла змусити глядачів задуматись над соціальними темами.

До теми: "Спіймати Кайдаша": фінальні 11 та 12 серії про знамениту родину

"Для них не важливо – засохла груша чи вродила – вони завжди через неї сваритимуться. Тому я не хотіла нікого заспокоювати щасливим фіналом, я хотіла змусити глядачів думати і писати в голові власний сценарій – як зробити так, щоб усі помирились. І втілювати цей сценарій у власне життя. І який може буте щасливий фінал, якщо за сюжетом 2014 рік і попереду стільки болю і втрат", – поділилась сценаристка.

Дивіться трейлер до серіалу Спіймати Кайдаша": відео