Творці "Співай" беруть типові людські проблеми на шляху до мрії і щедро роздають їх звірям, які й виступають головними героями мультфільму. Їхнє життя та побут ідентичні з людськими, і, відповідно, мрії теж нічим не відрізняються. В даному випадку – це вокал.

Коала Бастер Мун ледь зводить кінці з кінцями, намагаючись тримати на плаву театр, який колись бажав отримати в керівництво більше за все на світі. Мун вимушений спостерігати, як його втілена мрія занепадає, ховатись від кредиторів та шукати шляхи втримати театр, на купівлю якого все життя працював його батько.

Сподіваючись зацікавити глядача чимось новим, Мун оголошує пісенний конкурс з неабиякою грошовою винагородою, де всі охочі зможуть спробувати себе в якості вокального виконавця і виступити на великій сцені. Хоча дехто зі звірів приходить на кастинг через гроші, доволі швидко стає зрозумілою їхня справжня мотивація, яка іде зсередини. Хтось із них хоче бути більше, ніж домогосподаркою, хтось втікає від ненависного життя в якості бандита, хтось прагне побороти страх публіки чи довести бойфренду, що здатна на більше.

Зрештою, завдяки підтримці і дружбі, об'єднані однією мрією, звірі досягають бажаного. Поки у мультику постійно звучать музичні композиції, кожен із героїв бореться зі своїми проблемами і перемагає.

У "Співай" немає якогось персоніфікованого великого злодія, окрім сором'язливості, рутини чи страху самих героїв. Мульфільм нагадує про одне – деколи у нас всіх опускаються руки, але це не привід покинути боротьбу за мрію.

Український дубляж не перекриває оригінальних звіриних номерів, які круто звучать і позитивно сприймаються не лише звіроглядачами в залі, але й відвідувачами кінотеатру. "Співай" – хороший, позитивний та мелодійний мультфільм, який надихає зробити нарешті те, про що давно мріяв, або хоча в попідспівувати головним героям.

Також у кіно: "Ваяна": дивовижної краси мульфільм про дівчину, яка слухала своє серце