Як повідомляє видання ТАСС, 51-річна співачка Тетяна Буланова перебуває в реанімації. Її вимушено госпіталізували з підозрою на інсульт під час того, як зірка робила МРТ у медичному закладі Санкт-Петербурга. Варто зазначити, що зірка має проблеми з серцем.

Читайте також Ольга Куриленко розповіла, як почувається після подолання коронавірусу

Концертний директор артистки Костянтин Сергєєв заявив, що сьогодні вона почувається краще, а стан її здоров'я не викликає занепокоєння у лікарів. Вже завтра, 13 квітня, медики назвуть дату, коли Тетяна Буланова зможе повернутися додому.

Вона перебуває в реанімації, стан стабільний. Їй стало краще. Вона під наглядом лікарів. У неї був передінсультний стан. Вона прийшла зробити МРТ, в результаті її залишили в лікарні,
– розповів представник співачки.

Що відомо про Тетяну Буланову? Російська естрадна співачка і актриса свої перші пісні записала з гуртом "Літній сад". 1996 року Тетяна випустила альбом "Моє російське серце", композиції з якого отримали музичну відзнаку "Золотий грамофон". Саме ця робота принесла їй популярність. Вона кілька разів знімалася в кіно і з'являлася в серіалах "Вулиці розбитих ліхтарів", "Бандитський Петербург", "Обережно, модерн!"