На офіційній сторінці Яни Соломко в інстаграмі з’явилось нове фото, на якому артистка позує разом із американським виконавцем Джейсоном Деруло. На знімку Яна назвала його другом, одна бізнесмен Солодухов вирішив розвіяти всі здогадки прихильників. Згідно з інформацією видання "Viva!", чоловік опублікував на своїй сторінці у фейсбуці допис, де заявив про розлучення, однак наразі цієї заяви на сторінці немає.

Читайте також: Лариса не зробила нічого для власного щастя, – кохана Павліка грубо відповіла його ексдружині


Яна Соломко і її друг-американець Джейсон Деруло / Instagram / @yana.solo

Як я розумію, "друзі" перестали бути таємницею. Офіційно. Щоб уникнути подальших запитань і домислів, поспішаю повідомити – ми з Яною вже рік не живемо разом і офіційно в розлученні. Яні бажаю всього найкращого у всіх її починаннях. Але в цій шоу-бізнесової двіжушці я був зайвий. Щиро бажаю їй бути щасливою. Всім мир!
– заявив ексчоловік Соломко.

Таким чином Олег натякнув на ймовірний роман Яни з американцем, втім, від будь-яких інших коментарів утримався. Журналісти LifeStyle 24 також звернулись до Олега з офіційним коментарем, де чоловік підтвердив інформацію про розлучення.

Відомо, що пара перебувала у шлюбі з 2014 року. Розкішна весільна церемонія відбулась на Домінікані. В Яни та Олега є спільна донька Кіра.


Весілля Олега Солодухова і Яни Соломко у 2014 році / Viva!

Хто така Яна Соломко?30-річна виконавиця стала відома українському глядачу ще у 2011 році, коли взяла участь у знаменитому реаліті-шоу "Холостяк", де дійшла до фіналу проекту. З дитинства дівчина захоплюється вокалом, відтак свого часу потрапила у телевізійний проект "Шанс", а згодом і "засвітилась" на "Американському шансі" завдяки Ігореві Кондратюку. У 2012 році була учасницею музичного гурту "Real O", але згодом пішла звідти і тепер Яна активно займається сольною кар’єрою.