Про це співачка вперше повідомила у своєму мікроблозі у твіттері. Синдром Елерса–Данлоса також називають "гіпереластичністю шкіри".

Читайте також: Я стала нікчемною, – Анджеліна Джолі вперше заговорила про розлучення з Бредом Піттом

Sia вирішила заговорити про захворювання з метою підтримки інших людей, які страждають від фізичного чи емоційного болю. Жінка написала, що життя є дуже складним, але "треба пам'ятати, що ви – не самотні".

Привіт. Я страждаю на неврологічне захворювання, синдром Елерса–Данлоса, і я просто хотіла сказати тим, хто страждає від болю, будь то фізичний чи емоційний, я люблю тебе, продовжуй триматися. Життя дуже важке. Біль деморалізує, але ви не одні,
– заявила Sia.


Sia / Getty Images

Синдром Елерса–Данлоса – це група генетичних розладів сполучної тканини, яка вражає принаймні одного з 5000 осіб у всьому світі.. Симптоми можуть включати надгнучкість кінцівок, болі в суглобах, еластичну шкіру та ненормальне утворення рубців.

Різновидом синдрому Елерса-Данлоса, яке пригнічує здатність її організму виробляти колаген, страждає 28-річна Сара Гертс. Жінка протягом довгого часу соромилася своєї шкіри, яка є зморшкуватою і нееластичною.

Але з часом Сара зрозуміла, що не варто приховувати своє тіло. Відтак Гертс навчилась любити себе і почала відверто ділитися знімками у соціальних мережах.