Радісною звісткою поділився на своїй сторінці в інстаграмі чоловік Карпи – Євген Терехов. Він показав чорно-білий знімок, на якому тримає ноги новонародженої доньки.

Читайте також: Хайді Клум замилувала весільними кадрами: якій даті приурочене зворушливе відео

"Нарешті... Я зустрівся з дівчиною, яка підкорила моє серце з першого погляду. Наталі, вибач... Я перший раз бачу цю дівчинку... Але я вже без розуму від її краси, від її першої усмішки, від її ангельських очей і від її смаглявої шкіри, вона втілення чистоти, вона – це подарунок з небес... Правда, поки ще злегка плаксива. У мене були зустрічі з найголовнішими жінками в моєму житті... З мамою і старшою донькою, з моєю улюбленою (твоєю мамою), ну, і тепер з тобою. Це наше перше знайомство. І я, як справжній чоловік, намагаюся дихати рівно і не подавати знаків, що я закоханий без пам'яті вже за ці кілька секунд. Великі губи, оченята – ну яка ж вона прекрасна! Вся в мене", – з емоціями розповів про народження другої доньки чоловік Євген.

Також про це повідомили на Люкс FM у фейсбуці. "Вітаємо нашу люкс-подругу Наталку Карпу з народженням донечки. Бажаємо малечі тільки яскравого та Люксового життя", – йдеться у публікації. У соціальних мережах Карпи подробиць стосовно пологів немає.

Про вагітність Карпи стало відомо 15 серпня, коли співачка опублікувала відеопояснення про свій особливий стан і зізналася, що планує піти у декретну відпустку. Знаменитість пояснює це тим, що материнство є для неї важливішим і вона вже розставила свої пріоритети.

Наразі ім’я новонародженої дочки невідоме, але обрала для неї сама Наталка. Раніше вона з чоловіком домовилася про те, якби у них був син, його назвали б Едуардом. А вибір, як назвати дівчинку, взяла на себе Карпа.

У жовтні Наталка Карпа та її чоловік Євген Терехов, з яким вони зіграли весілля у 2016 році, влаштували святкування під назвою "Малюк паті" та дізнались, що у них народиться дівчинка. Варто додати, що в Євгена вже є донька від першого шлюбу.