Як повідомляє Glamour, 23-річна Дуа Ліпа після невдалих стосунків із манекенником Айзеком Керью знайшла нового бойфренда. Західні ЗМІ підозрюють, що співачка закрутила роман із 20-річним Анваром Хадід. Чутки спровокував спільний відпочинок пари на дні народженні манекенника.

Читайте також: TAYANNA вперше підтвердила роман з сином Дмитра Коляденка: відома причина їхнього розриву

22 червня Анвар Хадід влаштував гучну садову вечірку в Малібу. До свого маєтку він запросив близьких друзів та родичів, серед яких була і запальна Дуа Ліпа. На ролику, який з'явився на фан-сторінці співачки, помітно, як вона виносить торт разом з іменинником. Дуа Ліпа проявляла ніжність до Анвара Хадіда, що і свідчило про їхні романтичні стосунки.

До цього 23-річна Дуа Ліпа мала роман з Айзеком Керью. Пара навіть прийшла на знакову подію в Лос-Анджелес – щорічний бал Met Gala. Однак напружені графіки та рідкісні побачення стали причиною для їхнього розриву.

Водночас Анвару приписували чимало романів. У ЗМІ припускали, що манекенник має романтичні стосунки із Кендалл Дженнер. Проте як і тоді, Анвар Хадід відмовляється коментувати припущення журналістів. Дуа Ліпа також не відреагувала на новини, які облетіли весь світ.