Бібі Рекса – зірка, яка "зробила" себе повністю сама. Але навіть зі світової популярністю жінка стає жертвою критики і бодишеймінгу. Згадати лише, як перед церемонією Греммі відомі дизайнери відмовилися одягнути її через "великі розміри". Згодом співачка стала засновницею групи "Жінки в гармонії" (Women in Harmony), яка об'єднує жінок для підтримки одна одної.

Читайте також: Бібі Рексі – 30! Найпопулярніші пісні вибухової білявки

Бібі стала зіркою нового випуску британського Cosmopolitan. Однак найбільше приголомшує не фотосесія співачки, а скандальна інформація, яку вона відверто розповіла в інтерв'ю. Бібі Рекса зізналася, що була жертвою фізичного та сексуального насильства з боку продюсерів.

Був продюсер, який приходив до студії і масажував мої ноги. Одного разу він спробував піднятися вище моїх колін, його дотики стали більш грубими, я тут же відсунула ноги. Він сказав: "Ні, я збираюся робити те, що хочу". Але я так вихована – я ніколи не дозволю комусь стосуватися мого тіла, якщо я не хочу, щоб вони це робили,
– згадала знаменитість.

Бібі Рекса поділилася історією, що одного разу вона була одна в студії, і неочікувано продюсер запросив до себе групу з п'яти або шести хлопців.

"Мені здавалося, що мене згвалтують. Я тихо викликала собі таксі зі студії запису і змоталася звідти. Це була найгірша ніч", – додала вона.

Крім того, Рекса зізналася, що одного разу до неї підійшла мама співачки Кеші і порекомендувала не співпрацювати з продюсером Dr. Luke. Нагадаємо, Kesha звинуватила Dr. Luke у згвалтуванні та примушуванні вживати наркотики.

Пам'ятаю, як була на вечірці разом з Кешею і її мамою. Так, вона підійшла до мене і прошепотіла: "Не роби цього". Вона говорила про роботу з американським композитором і продюсером Dr. Luke. Музична індустрія може бути небезпечною, і вона, ймовірно, хотіла застерегти мене від того, через що пройшла її дочка. Довіритися їй було найкращим рішенням, яке я коли-небудь приймала,
– сказала Бібі.


Бібі Рекса / Cosmopolitan