Чимало вітчизняних зірок намагаються приховати особисте життя від громадськості, проте часто прихильники проливають світло значно раніше, ніж того прагнуть артисти. Так сталося й з відомою українською співачкою Alyosha, яка вагітна втретє.

Читайте також: Ще не буду радіти: Джамала поділилася реакцією чоловіка на її другу вагітність

У своєму телеграм-каналі "Особливе з Соломією" телеведуча Соломія Вітвіцька повідомила про майбутнє пововнення у родині музикантів, підтвердивши інформацію фото. Вона стала однією з гостей концерту Alyosha і Vlad Darwin "Золота середина" у Києві. За словам ведучої, співачка намагалася приховати округлий живіт за сценічними вбраннями.

А ще всі глядачі звернули увагу на непритаманні співачці сукні надто широкі і вільного крою, які всеодно час до часу облягали кругленький животик. Тож, ми всі вирішили, що, мабуть, Оленка втретє вагітна,
– написала Соломія Вітвіцька.


Співачка Alyosha втретє вагітна / Telegram / Особливе з Соломією


Співачка Alyosha втретє вагітна / Telegram / Особливе з Соломією

Крім того, як повідомила ведуча, Alyosha "сама себе видала просто під час виступу". Darwin зробив комплімент, що артистці до лиця квіти, а вона натомість відповіла, що насправді їй пасують "топольки". Наразі подружжя жодним чином не коментує чутки. Нагадаємо, що Тарас Тополя та Alyosha живуть у шлюбі впродовж семи років й спільно виховують двох синів 6-річного Романа та 4-річного Марка.