Чотири роки тому в українському шоу-бізнесі утворилося ще одне зіркове подружжя. Співачка ONUKA та музикант Євген Філатов зіграли весілля, а з нагоди річниці виконавиця опублікувала зворушливі кадри з церемонії на особистій сторінці в інстаграмі.

До теми ONUKA розповіла, чому приховувала свою вагітність від публіки

Для весілля творчі особистості обрали досить нестандартні образи. Так, замість розкішного весільного вбрання Наталія Жижченко приміряла довгу стриману сукню вільного крою, а замість вельону обрала вуаль. Наречений позував у сірому костюмі, який гармоніював з образом коханої.

За чотири роки подружнього життя зіркова сім'я поповнилася – ONUKA стала мамою сина, якого назвали Олександром на честь дідуся новоспеченої матусі. До слова, свою вагітність артистка тримала в таємниці до самих пологів. Тому до серії вітальних фото увійшли й кадри батьків зі своїм довгоочікуваним первістком.

Чому ONUKA не афішує стосунки з чоловіком?

Зірка відверто зізнається, що історію кохання з Євгеном Філатовим прагнула залишити лише для них двох, проте їхні стосунки стали приводом для публічного обговорення. Попри те, що пара досить часто публікує спільні фото в мережі, привселюдних зізнань у коханні знаменитості уникають. Справа в тому, що ONUKA сповідує принцип "щастя любить тишу".

Співачка запевняє, що справжні почуття розкривають не спільні романтичні фото, а підтримка коханої людини під час злетів та падінь: "Друг пізнається в біді, а жінка – в бідності". Саме це запорука справжньої близькості та спільного майбутнього.

Скажу, що стосунки, як на мене, це не про фото в мережі та гучні заголовки, стосунки – це про працю,
– пояснила ONUKA.