Чимало знаменитостей не розповідають про сімейне життя. До їх числа належить і ONUKA. Вона полюбляє ділитися філософськими роздумами, проте не доповнює їх ніжними світлинами з коханим чоловіком. Та зірка вирішила порадувати шанувальників і опублікувала на особистій сторінці в інстаграмі одразу декілька чуттєвих кадрів.

Читайте також: Історія кохання Джіджі Хадід та Зейна Маліка: промовисті фото закоханих

На родинних фото Ната ніжно обіймає свого чоловіка – Євгена Філатова. Закохані дивляться у дзеркало, чистять зуби та мило усміхаються. Особливу атмосферу створюють чорно-білі кольори світлин.

У публікації Наталія зізналася, що вона ніколи не стане блогером. Незважаючи на те, що статистика користування інтернетом на її телефоні за час карантину зросла майже вдвічі. Багато часу вона приділяє інстаграму, проте у мережі є спостерігачем.

Чим стрімкіше діджиталізується світ, тим більше я ціную аналоговість. Як на мене, спілкування має бути живим, книги – паперовими, а концерти – офлайновими,
– зазначила співачка.

Виконавиця каже, що акаунти у соціальних мережах зробили нас "кращими версіями себе", але питання в тому, які переваги ми знаходимо в цьому та що корисного беремо у реальне життя.

Для перегляду фото гортайте вправо