В готелі Paradies, що знаходиться у швейцарській Арозі, з'явилися дві таблички із образливими, на думку його єврейських клієнтів, написами, повідомляє La Repubblica.

"Для наших єврейських клієнтів: будь ласка, приймайте душ перед тим, як зайти в басейн і після цього. Я буду змушений закрити басейн, якщо ви порушите правила", – йшлося в одній із вивісок, яка з'явилася в зоні для відпочинку готелю.

Ще одну розмістили на кухні: "Для наших єврейських клієнтів: користуватися холодильником можна лише із 10:00 до 11:00 та із 16:30 до 17:30. Сподіваюся, ви розумієте, що нашій команді не подобається, коли її постійно турбують". Видання пояснює, що персонал мав на увазі використання кошерних продуктів, які необхідно зберігати окремо.

Після того, як декотрі з єврейських гостей готелю сфотографували дві таблички і опублікували їх у соцмережах, МЗС Ізраїлю почало вимагати офіційних вибачень за подібні антисемітські закиди.

Директор готелю пояснив, що наказав повісити таблички після багаторазових скарг інших клієнтів свого закладу, яким не подобалося, що єврейські постояльці заходять у воду в одязі, до того ж, не прийнявши душ.

Мені слід було написати оголошення, адресоване усім гостям,
– визнав власник Paradies.

Газета уточнює, що в готелі люблять відпочивати євреї, і особливо часто там зупиняються ультраортодоксальні юдеї зі США, Британії та Ізраїлю.