На особистій сторінці в інстаграмі обраниця американського бізнесмена Купера Гефнера опублікувала зворушливі кадри, якими анонсувала майбутнє поповнення у новоствореній родині. Так, вона позувала в приталеній сукні, яка акцентувала увагу на її округлому животику.

Читайте також Спадкоємець Playboy одружився з актрисою "Гаррі Поттера": деталі весілля

Так 29-річна акторка та модель Скарлетт Бірн зізналася, що подружжя з нетерпінням чекає на появу первістка, проте оголошувати стать малюка не стала. Відомо, що перша дитина подружжя з'явиться на світ вже влітку.

Купер і я раді розповісти, що наш малюк вже в дорозі. Наші серця сповнені радості та вдячності, і ми обоє не можемо дочекатися зустрічі з маленьким Гефнером,
– написала майбутня матуся.


Дружина спадкоємця Playboy Скарлетт Бірн вагітна / Instagram / @scarletthefner


Спадкоємець Playboy Купер Гефнер стане батьком первістка / Instagram / @scarletthefner

Заручилися Купер Гефнер та Скарлетт Бірн ще у 2015 році. А перед тим, як запропонувати коханій руку і серце, Купер запитав дозволу в її батька. Саме тоді закохані відвідали рідне місто Скарлетт – Лондон. У листопаді 2019 року вони оголосили, що офіційно зареєстрували шлюб у Каліфорнії. Пара неодноразово наголошувала, що вони справжні друзі та партнери.

Що відомо про Купера Гефнера?Це наймолодший спадкоємець засновника Playboy Хью Гефнера, який продовжує справу свого батька. Купер народився в шлюбі Х'ю Гефнера і моделі Кімберлі Конрад, яка стала другою дружиною американського видавця. Батьки хлопця розійшлися через десять років після одруження. Х'ю побудував для Кімберлі будинок по сусідству зі своїм знаменитим маєтком Playboy, тому двоє їхніх синів, Купер і Марстон, часто бували в будинку батька. В 21 рік Гефнер-молодший приєднався до сімейного бізнесу та зайняв посаду головного креативного директора.