У виданні The Sun повідомили, що на момент смерті Кіта Флінта його статки оцінювались у 14 мільйонів доларів. Але після того, як він наклав на себе руки у березні 2019 року, у нього залишилось чимало боргів та податків на суму 8 мільйонів доларів.

Читайте також: Реперу A$AP Rocky оголосили вирок за напад у Швеції

Через це родичі музиканта повинні були врегулювати всі фінансові питання і після того, як всі борги було оплачено, статки покійного музикантка скоротились до 5 мільйонів доларів.

Зокрема відомо, що фірма музиканта De Bohun Inns Limited, на яку був оформлений його паб The Leather Bottle в Ессексі, заборгувала близько 600 тисяч доларів. Можливо, саме через це Кіт Флінт незадовго до власної смерті планував продати старовинну садибу, вартістю майже 2 мільйони доларів.

Що відомо про смерть Кіта Флінта?Про смерть вокаліста знаменитого гурту The Prodigy, Кіта Флінта, стало відомо 4 березня 2019 року. Тіло музиканта знайшли в його будинку в Ессексі, Великобританія. Згідно з інформацією учасника гурту Ліама Хоулетта, чоловік наклав на себе руки. У нього залишилась дружина Маюмі Кай, з якою перед смертю артиста були проблеми у відносинах.