За словами представників видавництва "Фабула", реліз може стати одним із найскандальніших. Все тому, що у книзі "Дилер реальності" не церемоняться зі світовими релігіями, а автор не боїться описувати секс при прийомі на роботу, порнографічні експерименти над мільйонами людей і поширення цифрових наркотиків.

Читайте також: Гаррі Поттер повертається: коли і де вийдуть 4 нові книжки Роулінг про світ чарів

"Кожен з нас зараз творець і дилер реальності. Ми щодня пропонуємо, продаємо, рекламуємо досконалу цифрову ілюзію. The Maneken це робить за допомогою музики. В епоху digital ми можемо керувати світом і всі приречені на вічне життя. У цьому контексті особа на обкладинці – символ того, що кожен з нас може стати брендом або навіть Богом", – розповів Ніколас Димитров.

Та не тільки через сюжет книгу можна з легкістю назвати провокативною. Над ілюстраціями до роману, який розрахований на читачів віком 18+, працювала 13-річна дівчинка.


"Дилер реальності" – новий роман-провокація / Фото: прес-служба

Про що книга "Дилер реальності"

Коли людство погрузло у розвагах, розпусті і наркотиках, еліта Сингапуру створює новий вид розваг – Персональну реальність, в якій можна втілити будь-яку фантазію. У центрі сюжету опиниться корпоративний шпигун Золтан Варго, який проникне у корпорацію, щоб з'ясувати суть зловісного проєкту, але сам потрапить у цю гру.

В особливій манері роман "Дилер реальності" змушує читачів задуматись, де в сучасному цифровому суспільстві проходить межа між дозволеним та забороненим, вигадкою і реальністю. Вже на перших сторінках Ніколас Димитров поділився своїм рецептом до "просвітлення".

"Крок перший – начхати на те, що про тебе говорять... Крок другий – начхати, що про тебе думають... Крок останній – вирішити для себе, хто ти: пасивний споглядач, спритний дилер або творець реальності", – йдеться у книзі.

Презентація дебютної книги Ніколаса Димитрова відбудеться 10 вересня.