Тепер тварина зустрічає гостей в Будинку уряду австралійського штату Квінсленд. Історію Гавела розповів губернатор Пол де Джерсі (Paul de Jersey) на своїй офіційній сторінці в Facebook.

В квітні 2016 року Гавел почав свою службу в резиденції губернатора, куди його визначили для проходження тренувань собачої академії. Вже через кілька тижнів тренувань дресирувальники заявили, що він не показує необхідних навичок для роботи у поліції. Собака підбігала до незнайомців і починала з ними гратись, а не допомагав заарештовувати. В результаті Гавела вирішили виключити.

Читайте також: Ведмідь прокрався у будинок і зіграв на піаніно: відео

Однак персонал та сам губернатор вже так звикли до собаки, тож прийняли рішення залишити його у будинку. Для цього в лютому 2017 року де Джерсі закріпив за Гавелом посаду "віце-королівської собаки".

В обов'язки пса входить зустріч гостей і туристів резиденції в Квінсленді, бути присутнім на основних нарадах уряду та відвідувати зустрічі разом з губернатором штату. Де Джерсі часто розповідає про життя Гавела в своєму Instagram, а собака вже давно стала народним улюбленцем.