Кав’ярня розташована на П’ятій авеню, 725, де головним дизайнером інтер’єру кав’ярні став Рід Кракоф. Інтер’єр та кольорова гама витримані у стилі ювілерного дому, де поєднались білий та м’ятний кольори на мармурових стінах.

Відвідувачі закладу зможуть замовити фірмовий сніданок за 29 доларів, до якого входитимуть кава, круасан з шоколадом, сезонні фрукти та ягоди, а також сендвіч з лососем. Крім сніданку буде "Ланч у Тіффані" і "Вечеря у Тіффані", а також десерти для "Чаювання у Тіффані".

Віце-президент Tiffany & Co Річард Мур зізнався, що це місце зробить будинок Тіффані ще затишнішим та привабливішим для клієнтів.

Кав’ярня стане для усіх шанувальників Тіффані ще однією нагодою відвідати улюблений ювелірний магазин і придбати новий стильний аксесуар, що доповнить образ,
– прокоментував Річард Мур.

До слова, дім Тіффані – одна з найвідоміших та найстаріших ювелірних мереж світу. Першу крамницю відкрили ще у 1837 році. Магазин став особливо популярним після виходу фільму "Сніданок у Тіффані" за мотивами книги Трумена Капоте. Головну роль стрічки зіграла легендарна Одрі Хепберн, яка втілилась в образ Голлі Голайтлі.


Одрі Хепберн у фільмі "Сніданок у Тіффані"