Як повідомляє видання Daily Mail, Пріянка виступила з промовою, в якій заговорила про права жінок. "Ми – 50% населення Землі. Ми повинні бути представлені у всіх сферах і на всіх посадах. Жінки повинні відчувати свою владу і пишатися цим", – заявила зірка.

Читайте також: У шовковій сукні: Пріянка Чопра демонструє стильний літній образ в Нью-Йорку

Крім того, після виступу Чопра прокоментувала своє ставлення до шлюбу перед знайомством з Ніком Джонасом. За її словами, вона завжди робила вибір на користь кар'єри.

Я не зустрічала правильного хлопця і не планувала вийти заміж. А потім в моєму житті з'явився Нік. Він показав мені, що любов – почуття захищеності. Любов для мене як міцні обійми. І разом з ним я ризикнула створити сім'ю. Сьогодні я щаслива як ніколи,
– наголосила знаменитість.


Пріянка Чопра / Getty Images

Для виходу Пріянка Чопра одягнула білий over-size костюм та зібрала волосся у хвіст. Маскулінний образ вона доповнила напівпрозорим чорним топом з бантом, який приміряла на голе тіло і туфлі на високих підборах.


Пріянка Чопра / Getty Images

Не менш ефектно виглядав макіяж, який зробили Пріянці. "Смокі-айс" в чорно-рожевих відтінках чудово підкреслив колір очей акторки.


Пріянка Чопра / Getty Images