Хоч Zombie Boy був канадцем, його творчість надихнула скульптора Марка Куїнна на створення особливої статуї моделі. Британець планує її встановити в одній з галерей Лондона.

Читайте також: Помер Zombie Boy: біографія моделі Ріка Дженеста з моторошними татуюваннями

Найбільше мені подобається в Ріку те, що його тіло перебуває на перетині популярної вуличної культури, глибокого філософського сенсу і медицини,
– пояснив своє рішення Марк Куїнн.

Згідно з анонсом митця, висота бронзової статуї сягатиме 3,5 метра. Першопочаткову версію скульптури Марк Куїнн презентував ще в 2010 році. Тепер же автор статуї пришвидшить свою роботу та вже у 2019 році урочисто покаже її світу. Відомо, що скульптуру встановлять в новій медичній галереї музею Лондона.

Нагадаємо, що 3 серпня ЗМІ вибухнули новиною: 32-річний Рік Дженест вчинив самогубство. Модель був більш відомий як Zombie Boy через його численні татуювання на тілі у вигляді скелета людини. Тіло зірки знайшли в Монреалі, на подвір'ї його будинку, тому поліція одразу ж припустила, що це було самогубство. Однак родичі та друзі переконані, що смерть Ріка Дженеста була трагічною випадковістю. За словами його менеджера, Zombie Boy випав з вікна третього поверху, оскільки в будинку встановлені дуже незручні бильця на балконі.