Про це пише The Daily Mail.

На даний момент, знімальний процес восьмого сезону серіалу призупинено через страшну трагедію, яка сталася на майданчику. Випадок трапився, коли на репетиції сцени бійки, каскадер Джон впав з восьмиметрової висоти на бетонну плиту, замість спеціальної подушки. Він отримав важкі травми, в тому числі голови, через що лікарі діагностували йому "смерть мозку".

Читайте також: Акробатка виконала карколомний трюк над Ніагарським водоспадом: фото і відео

14-го липня чоловіка відключили від апарату штучної вентиляції легень після того, як лікарі підтвердили, що надії немає, і мозок Джона помер.

Колеги з "Ходячих мерців"не очікували такого закінчення "смертельного номеру" і висловлюють в мережі свою скорботу.

"Сьогодні любов та молитви з родиною Джона. Тебе бракуватиме", – написав у своєму Instagram Норман Рідус.

"Словами не висловити сум, який я відчуваю через Джона Бернекера та його родину. Спасибі вам усім за те, що вони і в ваших думках та молитвах", – висловив співчуття у Twitter Лорен Коен.

"Глибоке горе сьогодні та кожного завтра. Любов, шана та співчуття Джоновій сім'ї та друзям. Його завжди бракуватиме", – поділився Джеффрі Дін Морган.

"У мене немає слів. Моє серце крається через Джона Бернекера", – написав актор Остін Амеліо, попросивши молитися за покійного і його рідних. Актор брав участь в сцені з каскадером Джоном, коли трапився нещасний випадок.

До слова, каскадер Джон Бернекер також брав участь у зйомках таких фільмів, як "Чорна пантера", "Логан: Росомаха" і "Фантастична четвірка".

Читайте також: У Маріуполі загинув юний каскадер