Автором логотипу стала Дудлер Джуліана Чен, яка зобразила на дудлі одну з найбільш, за її словами, відомих сцен картину, коли персонаж Анатолій Єфремович Новосельцев, – народний артист РРФСР Андрій Мягков, – уявляє діалог зі своєю начальницею Людмилою Прокопівною Калугіною, яку виконала Аліса Фрейндліх, і ставить її окуляри собі на ногу.

Читайте також: "Служебный роман" отмечает юбилей! Любимые цитаты из фильма


40 років "Службовому роману": Google випустив свій черговий дудл


40 років "Службовому роману": Google випустив свій черговий дудл


40 років "Службовому роману": Google випустив свій черговий дудл

Коли я вперше побачила сцену, де Анатолій ставить окуляри Людмили Прокопівни на черевик, я відразу подумала, що це відмінний кадр для майбутнього дудла! Безумовно у фільмі дуже багато сцен, які не залишають глядачів байдужими – відчайдушні танці Анатолія Єфремовича на вечірці у Самохвалова, уроки граціозності і впевненої ходьби Калугиної, "анонімні" гвоздики, перше незручне побачення головних героїв. Весь фільм я стежила за тим, як Людмила Прокопівна ставала все більш впевненою, пишалася її успіхами і раділа щасливої розв'язки,
– поділилася враженнями про фільм Чен.

Сама ж назва пошукача "Google" обіграна впізнаваною деталлю фільму: окулярами головного героя Анатолія Новосельцева.


40 років "Службовому роману": Google випустив свій черговий дудл

Побачити святковий логотип сьогодні можуть жителі Росії, України, Білорусії та інших країн. А із завтрашнього дня його можна буде знайти в архіві.

Двосерійна комедія Рязанова вийшла на екрани в 1977 році, в 1978 художній фільм став лідером прокату, його подивилися більше 58 мільйонів глядачів. У 1979 році "Службовий роман" був удостоєний Державної премії РРФСР імені братів Васильєвих. Кінокартину також визнали не тільки глядачі, а й критики і фахівці, а фрази з фільму були розібрані на цитати і стали свого роду народним надбанням.


"Службовий роман", 1977 рік

У 2011 році радянську історію перезняли, адаптувавши її під сучасні реалії. На цей раз головні ролі виконали Світлана Ходченкова і Володимир Зеленський.


"Службовий роман", 2011 рік