Що таке "Слуга народу 3"

В основі сюжету комедійного серіалу – історія звичайного шкільного вчителя Василя Голобородька, якого майстерно зіграв Володимир Зеленський. За випадком долі, українці обирають саме його президентом. Відтак несподівано країну очолив чоловік, який живе у звичайній квартирі спального району столиці, їздить в маршрутці на роботу та не має десятки охоронців.

Читайте також: Слуга народу 3 сезон 3 серія: онлайн

Головний герой усвідомлює всі проблеми суспільства, адже добре знає, як отримувати зарплату в 5 тисяч гривень та позичати гроші. Саме тому Василь Голобородько починає роботу, яка має призвести до того, щоб простий вчитель жив як президент. Однак таке прагнення глава держави не може реалізувати через чиновників-хабарників та прогнилої наскрізь системи. Зіткнувшись із рядом проблем, Василь Голобородько береться за нелегку справу – вводить кардинальні зміни.

Запланована дата прем'єри

Мережу вже підкорив трейлер до серіалу "Слуга народу 3", а сотні прихильників очікують на продовження політичної історії. На офіційній сторінці з'явилася інформація про те, що третьому сезону серіала таки бути і відбудеться прем'єра у середу, 27 березня. Наразі невідомо, скільки серій заплановано до випуску у третьому сезоні.

Читайте також: Слуга народу 3 сезон 1 серія: онлайн

Серіал "Слуга народу 3": дивіться відео трейлеру

До слова, перша серія комедійного серіалу вийшла на екрани в 2015 році. У серіалі "Слуга народу" зіграли актори "Студії "Квартал 95" і відомі українські артисти. У листопаді 2017 вийшла остання 24-та серія другого сезону.