Слава та Едгар розлучилися в червні минулого року, проте подружжя продовжує спілкуватися. Вони виховують двох спільних дітей і зустрічаються заради них. Днями Камінська стала гостею прямого ефіру на інстаграм-сторінці Олі Полякової, де артистки зіграли гру "Правда чи дія". Під час трансляції Слава відверто відповіла на запитання щодо стосунків з екскоханим та його нової обраниці.

Читайте також: Слава Камінська заявила, що саме вона зробила чоловіка відомим: Всі так вважають

Співачка продовжує публікувати спільні фотографії із дітьми та Камінським, де вони разом святкують якісь події. Проте Слава зізнається, що такі зустрічі відбуваються лише заради дітей.

А що нам ділити? У кожного є поруч своя людина. Чого нам сумувати? У наших дітей однаково інших батьків не буде, тому потрібно якось знаходити спільну мову. Мені це зробити простіше, йому складніше. Можливо, через вік,
– зізнається виконавиця.

Щодо теперішньої обраниці Едгара, то Слава зазначила, що вона співчуває, оскільки їй дістався "такий чоловік". Знаменитість каже, що Камінський хороший чоловік, проте вважає, що будь-яка жінка хоче уваги, ніжності, відчувати себе інколи слабкою поряд із коханим, а Едгар зовсім не така людина. Поруч із ним має бути сильна та самостійна дівчина.