35-річна виконавиця не приховує, що після розлучення з пластичним хірургом Едгаром Камінським наважилась на новий роман. Хто став новим обранцем Слави – невідомо, але вона зізналась, що її діти вже знайомі з чоловіком, щоправда, вони знають його лише як друга своєї мами. Про це жінка розповіла в програмі "Слава+" на "Люкс ФМ".

До слова Мама у дітей тільки одна, – Володимир Остапчук відреагував на заяву колишньої дружини

Це мій друг. Друг мами. У мене діти не спостерігають такого, щоб вони могли подумати, що це їхній новий батько,
– поділилась Слава Камінська.

Незважаючи на розвиток стосунків, пара не спішить разом з'їжджатись, адже діти можуть бути не готовими до таких змін. "Я не дуже поки розумію, як мені почати з ним жити. Перевозити дітей у його пенати (дім, – LifeStyle 24), я поки не розумію як це відобразиться на психіці. Перевозити його до цієї квартири, це також дивно. Є такі пастки", – зізналась співачка.

Що відомо про розлучення Слави та Едгара Камінських?

Знаменита українська пара одружилась 16 липня 2014 року і за спільні роки життя народило і виховало двох дітей – Леонарда та Лауру. Але 5 червня стало відомо, що Едгар Камінський подав на розлучення зі Славою. За їхніми словами, шлюб вже давно почав "тріщати по швах", а вперше хірург подав на розлучення ще у 2017 році, однак суд скасував заяву. Упродовж 2 років він давав собі шанс передумати, однак вирішив все ж довести справу до кінця.