Урядовець запропонував президенту України внести зміни до указу, щоб дозволити надавати почесні звання посмертно. Про це депутат Павло Мельник повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Роковини смерті Андрія Кузьменка – кого ми втратили

Почесне звання "Народний артист" хочуть також надати й іншим видатним діячам України, які не отримали нагороди за життя.

Є значна кількість випадків, коли за життя видатні діячі України не були вшановані такою державною нагородою. Визнання до багатьох з них, прийшло лише після їх смерті,
– зазначив Мельник.

До слова, прихильники музиканта створили петицію про вшанування Скрябіна званням "Народного артиста України" ще у 2015 році. Проте вона не зібрала відповідну кількість підписів.Запит стосовно прохання, щоб надати Скрябіну звання "Народний артист України"

Що відомо про загибель Андрія Кузьменка?Лідер гурту "Скрябін" загинув у ДТП біля села Лозоватка (Криворізький район Дніпропетровської області) близько 8:20 ранку 2 лютого 2015 року.

Його позашляховик зіткнувся з молоковозом. У салоні машини перебували ще дві жінки, які внаслідок аварії отримали поранення. Андрій Кузьменко загинув на місці ДТП.