Про це повідомив народний депутат Борислав Береза на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Російський співак у Львові не побоявся назвати Крим російським: є відео

За його підрахунками, Орбакайте могла давати в Україні мінімум 9 концертів на рік. Враховуючи, що її гонорар за один виступ складає 30 тисяч євро, російська співачка втрачає за це період 270 тисяч євро чистого прибутку.

"У Криму за той же період вона може дати не більше 3 концертів. Це 90 тисяч євро. Тепер займаємося чистою математикою. 270-90 = 180. Разом її недоотриманий прибуток 180 тисяч євро на рік. Через свій 1 концерт у Криму вона не зможе три роки виступати в Україні. Множимо 180 тисяч на 3 і отримуємо 540 тисяч євро. У підсумку, виступ у Криму досить дорого обійшлося Орбакайте. Адже, крім цих концертів, вона позбулася і всіх корпоративів в Україні, які приносили їй не менше, ніж концертна діяльність", – зауважив депутат.

Наводячи такі дані, Береза посилається на людей, які раніше організовували концерти Крістіни Орбакайте в Україні.

Нардеп додав, що таке фінансове покарання є найкращим попередженням для тих, хто хоче виступати і в анексованому Криму, і в Україні.

Читайте також: Лобода виступила на розкішному весіллі дітей російських олігархів

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що з початку липня на територію України не впустити сім російських музикантів. Більшість із них була запрошена для участі у фестивалі Atlas Weekend, що відбувався у Києві.