Як і повідомлялося раніше, прем'єра "Скаженого весілля 2" відбулася сьогодні, 25 грудня. Та до того, як представити комедію прихильникам, творці майстерно підігрівали цікавість фанатів, публікувавши трейлери, тизери та постери до комедії. За короткими роликами можна зрозуміти, що головні герої Василь, Тарас, Ольга, Ашот, отець Євлампій, хорист Кіндрат, тамада Назарій та підполковник Попадюк потраплять у чергові курйозні ситуації. І, що найцікавіше, їх цікавить лише одне: "Що, знову?"

Читайте також: Які фільми та серіали найчастіше шукали українці: рейтинг Google

Відомо, що "Скажене весілля 2" продемонструє, як склалось життя колоритної родини через рік після нетипової церемонії. Інша донька Василя Сердюка планує вийти заміж, тому на глядачів чекатиме ще одна порція гумору, скажених пригод та, звісно ж, романтики.

"Історія у "Скаженому весіллі 2" має не тільки відбуватись за всіма канонами, що ми винайшли у першій частині, не лише бути логічним її продовженням. Вона мусить перевершити свою попередницю. Стати ще більш несподіваною, яскравою, смішною. Ще більш скаженою! Наші сценаристи Микола Куцик й Олексій Приходько з такою задачею впоралися на всі 100%. А тепер час перенести це з паперу в тривимірний світ кіно – починається найцікавіше!" – розповів актор і продюсер Юрій Горбунов.

До речі, Потап, Винник та Полякова презентували яскравий саундтрек до "Скаженого весілля": відео

"Скажене весілля 2": другий трейлер комедії дивитися онлайн

Дивіться шостий тизер комедії "Скажене весілля 2": відео

Дивіться п'ятий тизер комедії "Скажене весілля 2": відео

Дивіться четвертий тизер комедії "Скажене весілля 2": відео

Дивіться третій тизер комедії "Скажене весілля 2": відео

Дивіться другий тизер комедії "Скажене весілля 2": відео

Дивіться перший тизер комедії "Скажене весілля 2": відео

Окрім знаних акторів кінострічки, вперше у фільмі зніметься Олексій Завгородний (Позитив). Він стане хористом Кіндратом, який допомагатиме отцю Євлампію (Потап) та диякону Пилипону (Монатік).

"Мій герой – абсолютний неофіт у церковному бізнесі, на цьому будується його характер. Кіндрат має допомагати отцю Євлампію, а той користується його необізнаністю й частенько зловживає повноваженнями. Євлампія грає Потап, з яким у житі ми гарні друзі. Сподіваюсь, у фільмі наш тандем буде не менш успішним та цікавим. Мені здається, я навіть схожий на молодого церковного служителя!" – поділився Позитив.

Скажене весілля 2: сюжет і перший тизер
Скажене весілля 2: сюжет і перший тизер / ТСН

Про що фільм "Скажене весілля"?Стрічка розповідає, як директор провінційного краєзнавчого музею Василь Середюк забезпечив своїй дочці навчання у Франції. Вона зустріла хлопця, який зробив їй пропозицію. Весілля пара вирішила провести на батьківщині дівчини. Після того, як батько Василь побачив майбутнього зятя, вирішив "організувати весілля так, щоб воно не відбулося".

Головні ролі у фільмі виконують Назар Задніпровський, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, а також сам Юрій Горбунов. Крім того, в епізодичних ролях з'являються Потап, Mонатік, Олег Винник. Фільм отримав шалену підтримку серед кіноманів, а його касові збори всього за три тижні становили понад 40 мільйонів гривень.