Про діагноз Сергій Шнуров заявив під час спілкування з футболістом Олександром Кержаковим, передає Lenta. Зробив він це в прямому ефірі в інстаграмі.

Читайте також: Від коронавірусу помер британський актор Тім Брук-Тейлор

Сергій Шнуров розповів, що на час пандемії коронавірусу переїхав на дачу, що в Санкт-Петербурзі. В магазин він ходить сам, використовуючи маску та сонцезахисні окуляри, тому впізнати скандального лідера гурту "Ленінград" складно. Однак гостей Сергій Шнуров не буде радий бачити, бо, як заявив в інстаграм-ефірі, хворіє на коронавірус.

Не приїжджай до мене, тому що я хворію на коронавірус,
– заявив Сергій Шнуров.

Окрім цього, музикант зізнався, що хотів би піти до Держдуми та заразити депутатів. Тоді, за словами Сергія Шнурова, можна було б оновити склад уряду.

"Блін, поки не пускають. Подивлюсь, коли наступне засідання буде, вломлюсь і у всіх плюватися почну", – додав він.

Та не встигла новина поширитись виданнями, як з'явилось спростування про хворобу Сергія Шнурова. Скандальний артист заявив, що пожартував та не має симптомів коронавірусу, а новини – не що інше, як прагнення медіа створити сенсацію.

"Інфоглисти завелися в медіа вже давно і намагаються зжерти і без того хворий інформаційний організм. Все для і заради сенсації. Контекст жартівливої розмови і розмови ні про що, ще жоден вірус не скасовував. Заяви такого роду робляться офіційно, а не в прямому ефірі в інстаграмі. Якщо я захворію, неодмінно про це повідомлю", – заявив російський співак.