25 серпня інсайдери TMZ заявили, що Амміка Харріс невдовзі народить хлопчика. Зіркова матуся почувається добре та повністю задоволена тим, як Кріс Браун ставиться до неї. Інсайдери запевняють, що артист підтримує її фінансово та емоційно, тому Амміка Харріс не переймається через те, що буде сама виховувати дитину.

Читайте також: Вагітна Кіра Найтлі засвітила округлий живіт на прогулянці в Лондоні: фото

А от у Page Six заявляють, сам Кріс Браун не в захваті від майбутньої появи нащадка. Одразу після того, як Амміка Харріс розповіла йому про вагітність, артист вирішив завершити із нею стосунки. Попри це в екс-пари залишились хороші стосунки.

Ще у червні для своїх прихильників 30-річний Кріс Браун залишав натяки на те, що його дівчина очікує на дитину. Так, під фото на 26-річчя Амміки він написав: "Розважайся, матусю". Однак подібні фрази не розглядали як натяк про вагітність. Водночас на сторінці дівчини немає жодної вказівки на те, що вона очікує на народження первістка: зірка обирає об'ємні речі та позує в таких ракурсах, де не видно її округлого живота.

Що відомо про особисте життя Кріса Брауна?

Як відомо, особисте життя Кріса Брауна рясніє скандалами. Про роман артиста з поп-співачкою Ріанною і досі ходить чимало чуток. Запальний Кріс жорстоко побив кохану перед премією Греммі-2009, а артистка вирішила не приховувати цього факту, поширивши моторошні знімки після нападу. після скандальних новин та резонансу у світі Кріс Браун отримав до 5 років умовного ув'язнення. Окрім цього, артист пройшов реабілітацію в спеціалізованому центрі.

Та це далеко не єдина скандальна новина за участю Кріса Брауна. На початку 2019 року 24-річна американка заявила, що стала жертвою зґвалтування. За її словами, злочин вчинив Кріс Браун та два його друга. Окрім цього, у 2013 році він був учасником ДТП в Лос-Анджелесі, за що отримав 1000 годин громадських робіт, та жорстоко побив чоловіка, який намагався сфотографуватися з ним. У 2017 році реперу було наказано триматися якомога далі від колишньої подруги Karrueche Tran після того, як його звинуватили у побитті і погрозах у її сторону.

Водночас для своєї 5-річної доньки Роялті співак є взірцевим татком. З дівчинкою, яку народила модель Ніа Гусман, Кріс Браун проводить чимало часу та публікує милі фото в мережі.