Про це повідомляє The New York Times. Відповідне рішення служителі Феміди прийняли сьогодні, 11 березня. На фінальному засіданні був присутній Гарві Вайнштейн та його адвокати.

Читайте також: Джен Еністон треба вбити, – Гарві Вайштейн погрожував акторці через звинувачення у домаганнях

Хтивого голлівудського продюсера визнали винним у зґвалтуваннях та домаганнях. На попередньому слуханні адвокати звертали увагу на те, що вирок буде рівносильним довічному, адже 67-річний Гарві Вайнштейн може більше ніколи не вийти на волю. Окрім цього, юристи зазначали, що їхній підзахисний вже переніс операції на серці. Однак це не вплинуло на вердикт присяжних.

Цікаво, що на засіданні були присутні жертви домагань. Вони уважно спостерігали за процесом та згодом зі сльозами зазначили, що задоволені вироком суду.


Суд над Гарві Вайнштейном / The New York Times

Що відомо про справу Гарві Вайнштейна?

Про хтивого продюсера заговорив весь світ після того, як 100 жінок заявили, що були жертвами сексуального домагання. Секс-скандал спалахнув у 2017 році та відтоді не сходив зі шпальт західних ЗМІ. Серед жертв Гарві Вайнштейна були голлівудські акторки, відомі у всьому світі, зокрема, Кара Делевінь, Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу, Памела Андерсон, Єва Грін. Сам чоловік всі ці заяви заперечував.

Після хвилі обговорень суд почав розгляд резонансної справи. Спершу американського продюсера визнали винним лише у двох справах: примусовому оральному сексі з колишньою асистенткою Project Runway Мімі Хейлі та зґвалтуванні акторки Джесіки Манн. Злочини стались у 2006 та 2013 роках. Тільки за ці заяви йому загрожувало від 5 до 25 років ув'язнення.

Про найвідоміших жертв Гарві Вайнштейна та резонансні деталі сексуального насилля – читайте тут.


Жертви сексуальних домагань Гарві Вайнштейна / Інфографіка 24 Канал