Про це Кроуфорд розказала The Telegraph.

Легендарна модель 80-90-тих пояснила, що на шоу Versace взагалі мала вийти лише вона, тому що Донателла не знала нічого про початок кар’єри її доньки Кайї Гербер. Однак коли доньку також запросили на показ, Сінді відмовилась виходити разом.


Кайя Гербер на Versace-шоу


Кайя Гербер на Versace-шоу

Мене запросили раніше, ніж Кайю – я не думаю, що Донателла взагалі знала, що Кайя бере участь у показах, і ми кілька місяців говорили про те, хто з нас зможе приїхати для триб'юту Джанні… Коли Кайя отримала запрошення, вона сказала: "Зажди-но, ми вийдемо разом?" Я сказала: "Сподіваюся, ні, я не хочу стояти поруч із тобою, я хочу стояти з жінками мого віку", – поділилася Сінді.

Саме тоді 51-річна Сінді вийшла на розкішний подіум зі своїми ровесницями – Наомі Кемпбелл і Клаудією Шиффер (по 47 років), Хеленою Крістенсен (48 років), Карлою Бруні (49 років).

Читайте також: Парад зірок: Versace запросили на подіум легендарних моделей 90-тих


Карла Бруні, Клаудія Шиффер, Наомі Кемпбелл, Сінді Кроуфорд і Хелена Крістенсен на Versace-шоу


Карла Бруні,
Клаудія Шиффер, Донателла Версаче, Наомі Кемпбелл, Сінді Кроуфорд і Хелена Крістенсен на Versace-шоу

Разом із цим Кроуфорд підкреслила, що для неї було честю взяти участь в одному показі з дочкою. Вона не думає, що це колись станеться знову, але дає Кайї поради на майбутнє.

"Я сказала їй, що особисто я – не фанатка відсутнього погляду і ходи як у робота – моделі мого покоління ходили не так. Я сказала, що розумію, деякі дизайнери скажуть тобі "не мати виразу обличчя", але моя порада – людям подобається бачити особистість", – дала поради Сінді доньці та шанувальникам.

Читайте також: Сім’я Сінді Кроуфорд стала обличчям найбільшого бренду годинників Omega