Нову світлину Сніжана Бабкіна розмістила на своїй сторінці в Instagram. На світлині зіркова матуся та всі її діти приміряли спортивні костюми червоного кольору.

Читайте також: Сніжана Бабкіна розповіла про неприємний інцидент в аеропорту

На фото не було лише глави сімейства Бабкіних – Сергія. У підписі Сніжана з гумором пояснила відсутність коханого чоловіка.

Сімейна збірна по любові. Бракує капітана нашої команди Сергія Бабкіна, який не зміг знайти штатив. Обіцяємо знайти і опинитися у повному складі у червоному. А яка назва у вашої збірної?
– додала у підписі Бабкіна.

Користувачі у мережі похвалили Сніжану за цікавий family look і назвали її родину "класною командою".

"Завжди красиві та улюблені", "Яскрава команда", "Люди в червоному", "Сніжано, яка ви красива жінка", – пишуть шанувальники подружжя у коментарях.


Сніжана Бабкіна з дітьми / Instagram / @snezhana_babkina

Що відомо про третю дитину Сергія Бабкіна?Співак Сергій Бабкін та його дружина Сніжана до березня 2019 року замовчували інформацію про поповнення в сім'ї. Оголосити новину пара вирішила тільки на 7 місяці вагітності акторки. Сніжана Бабкіна народила сина 18 червня у приватній клініці, послугами якої свого часу скористались Джамала, Світлана Тарабарова, Лілія Ребрик, Валентина Хамайко. Сина зіркове подружжя вирішило назвати Єлисеєм. Пара вже виховує 8-річну Веселину та 12-річного Артура.