"Друзі" / Friends

Мабуть не має глядача, який бодай чув про цей серіал. "Друзі" стали одним з найпопулярніших комедійних телепроектів у світі.

Серіал побудований на кумедних історіях життя шістьох друзів: Рейчел – модниця та татусева донька, Моніка – повар, яка помішана на чистоті , Рос – палеонтолог, а його дружина виявилася лесбіянкою, Чендлер – працівник офісу, але його професії так ніхто і не знає, Джої – актор, який полюбляє зваблювати жінок, та Фібі – позитивна хіпі, співачка, яка підробляє масажами.

"Теорія Великого вибуху" / The Big Bang Theory

Серіал розповідає про чотирьох талановитих фізиків – Леонарда, Шелдона, Говарда та Раджеша. І хоч хлопці дуже розумні, вони ще й відлюдкуваті. Але все кардинально змінюється, коли вони знайомляться із сусідкою Пенні.

До слова, усі діалоги, рівняння та схеми, які стосуються фізики, перевіряє професор Каліфорнійського університету Девід Салтзберг.

"Новенька" / New Girl

Головна героїня серіалу – дуже позитивна вчителька початкових класів Джесіка Дей, яка згодом допрацюється до директора школи.

Після розриву з хлопцем Джес залишилася без житла. На допомогу їй приходить найкраща подруга з дитинства Сісі, яка бере пошук квартири в свої руки.

Ось так Джес потрапляє у лофт до трьох хлопців. З цього і починається історія "Новенької".

"Клініка" / Scrubs

Серіал розповідає про двох випускників медичної школи Джона Доріана і Кріса Терка, які починають працювати у клініці.

Спершу хлопцям приходиться несолодко, адже у них мало досвіду.

"Проект Мінді" / The Mindy Project

Це ще один "медичний" серіал. У центрі сюжету – доктор Мінді, яка намагається навести порядок у своєму особистому та професійному житті. І у цьому їй допомагають колеги з клініки.

"Книжкова крамниця Блека" / Black Books

Ірландець Бернард Блек власник маленької книгарні в Лондоні. Проте підприємиць він дуже специфічний. Наприклад, Блек закриває магазин в будь-який час чи бурчить відвідувачами.

Бернарду допомагають асистент Менні та давня знайома Френ.

Цей серіал для любителів тонкого британського гумору.

"Остання людина на Землі" / The Last Man on Earth

Сюжет серіалу розповідає про страхітливі події у 2022 році, коли вірус знищив усіх людейна планеті.

Але вижила одна особа – дивакуватий Філ Міллер. Серіал має повні 2 сезони, а третій стартував у США 25 вересня 2016 року.

Приємного перегляду та гарного настрою!