Про це розповіли на Glasgow Live.

У виданні розповіли, що будинок був збудований ще у 18 столітті і він вирішив його придбати для своєї родини кілька років тому. Проте через деякий час внаслідок фінансових труднощів Шеймус не зміг його утримувати і виставив на продаж за 625 тисяч фунтів. Охочих придбати будинок виявилось багато, але тільки-но вони дізнавались про ціну, відразу ж відмовлялись.

Читайте також: Як виглядає розкішне ранчо відомого дизайнера Тома Форда: фото

Ми знайшли людей, які опинилися в подібній ситуації: вони просто розіграли свій будинок в лотерею. Якщо це допомогло їм, то чому не може допомогти нам? І ми вирішили допомогти кому-небудь отримати фантастичний заміський особняк майже безкоштовно,
– поділився Шеймус.

Сім'я Фітцсімонс запропонували всім бажаючим придбати лотерейні квитки за 5 фунтів. За словами Шеймуса, вони сподіваються продати 250 тисяч квитків до 18 грудня 2017 року (оскільки сім'я тоді зможе заробити 1,25 мільйона фунтів). Якщо вони досягнуть цієї мети раніше, то частина коштів піде у фонд боротьби з раком. Переможець буде обраний в грудні 2017 року присутності гостей, журналістів і адвоката.

До слова, на території маєтку у двоповерховому будинку є сім спалень, а також невеликий басейн, сауна, кімната для більярду і територія приватних садів.

Отримай більше натхнення у нашому Instagram