Про це повідомляє The Daily Mail.

Дівчата з Youtube вирішили слідкувати за такою ж самою дієтою протягом чотирьох днів, якої дотримується одна з моделей VS Angel Андріана Ліма. Незважаючи на поради одного з дієтологів в мережі, який зазначав, що таку дієту він би не рекомендував застосовувати нікому, дівчата відважились на зміни.

Ще в 2011 році Андріана в одному зі своїх інтерв'ю розповіла, що до модельного показу вона не буде пити і їсти нічого крім протеїнових коктейлів, яєць і води. А за декілька днів до шоу вона питиме лише одну воду.

Перших два дні вони харчувались "нормальною" їжею: вівсянкою, яєчними білками і апельсинами, а на вечерю їли броколі та м’ясо курки. А наступних два дні дівчата "сиділи" на рідкій дієті. Мішель розповіла, що вже в останні два дні вона почувала себе дуже втомленою і мала жахливий настрій.

Ця дієта жахлива і я би не хотіла її побажати своїм найгіршим ворогам. Це абсолютно нездоровий спосіб схуднення. І це дуже дивно для мене, тому що ніхто, як звичайна людина, не пройде через це. Моделі, які дотримуються цієї дієти – вони ж повинні представляти людей, які купують одяг їхнього бренду…
– пожалілась дівчина-блогер Мішель.

В кінці свого експерименту дівчата запевняли, що "рідка" дієта була ні чим іншим, як виживанням, і що це в них викликало також проблеми зі сном.

Читайте також: Дівчина зробила неймовірну презентацію, аби запросити хлопця на побачення: той відмовив