Раніше західні ЗМІ повідомляли, що Лагерфельд збирався залишити всі свої статки кішці, вписавши Шупетт у заповіт.

Читайте також: Знаменитий дизайнер Карл Лагерфельд помер

Дизайнер навіть хотів, щоб прах Шупетт, у випадку смерті кішки, змішали з його і поховали разом. Наразі невідомо, з ким залишиться домашня улюблениця одного з найвпливовіших людей в модній індустрії.

Що відомо про кішку Лагерфельда Шупетт?

Кішка заробляла гроші

У Шупетт є своя сторінка в Instagram, а також кішка заробляла непогані гроші. До прикладу, на рекламних контрактах тварина заробила більше трьох мільйонів євро, часто з'являлася на сторінках модних журналів і знімалася з супермоделями.

Особиста прислуга

У кішки бірманської породи була особиста прислуга – дві покоївки, які дбали про неї у відсутності Карла.

Француаза – улюблена покоївка Шупетт. Вони проводять не одну годину разом – вона робить Шупетт зачіски та інші косметичні процедури. У них бувають хвилини ніжності,
– розповідав Карл.

Регулярне харчування

Кішка харчувалася два рази на день: вона снідала і вечеряла за одним столом з Карлом. Що цікаво, відвозили Шупетт на огляд до ветеринара кожних 10 днів.

Шанувальники

Після того, як стало відомо про смерть модельєра, безліч прихильників його кішки почали писати зі співчуттям їй у коментарях до фото на сторінці в Instagram.

Читайте також: Новим креативним директором Chanel стане Віржині Віар: що варто знати про помічницю Лагерфельда

"Я дуже сумую через цю втрату", "Твого татуся вже немає в живих", "Моє серце розбилося через цю жахливу новину", "Сподіваюся, з тобою все буде добре! Тримайся", – пишуть користувачі у мережі.