Карантин – не час для паніки, якщо ви перебуваєте вдома, дотримуєтеся усіх правил, аби протистояти розповсюдженню COVID-19, тоді у вас немає причин переживати. Цей час ви можете провести з користю і повернутися у звичний ритм життя після завершення карантину – повними сил та бадьорості.

Що робити, коли нудно вдома?

1. Перегляньте фільм чи серіал, який завжди відкладали на пізніше. Знаменитості все частіше викладають свої улюблені фільми в соцмережах, тож вибрати вам буде з чого.

Цікаво Правила карантину показали на прикладі легендарних картин: промовисті фото

2. Наведіть порядок у гардеробі. У вас точно в шафах ще є зимові речі, які обов'язково треба відкласти, а натомість привести до ладу літній гардероб.

3. Не витрачайте час на соціальні мережі, краще зателефонуйте другу та поговоріть з ним на важливі теми.

4. Займіться медитацією – відкиньте всі думки і просто зосередьтеся на диханні. Така практика допоможе вам покращити настрій та стати більш сконцентрованими.

5. Освіжіть дизайн кімнат. Не треба сильно витрачатися для цього, можете просто пересадити квіти у нові горщики чи купити нові подушки. Ви і розважитесь, і зробите затишну атмосферу.

​6. Візьміться за вивчення іноземної мови. Знаємо, що ви завжди відкладали цей процес до "кращих часів", тож зараз саме час приділити достатньо цьому часу.

​7. Приготуйте щось смачне, чого ніколи не робили раніше. Це може бути якийсь суп, популярна страва чи десерт. Ви здивуєте не лише себе, але й свою другу половинку.

​8. Прочитайте книжку чи цікавий журнал. Книги дозволять вам трохи зануритися в інший світ і позбавлять від поганих новин.

​9. Займіться своєю зовнішністю. Робити нові стрижки ми вам не радимо, все ж таки краще дочекатися походу до перукаря. Але ж догляд за волоссям, шкірою обличчя та тілом ніхто не скасовував. В інтернеті можна знайти безліч зволожувальних масок та масажів для того, аби покращити та розгладити шкіру.

​10. Почніть займатися спортом або йогою. Ми точно знаємо, що для того, щоб привести себе в правильну форму – не обов'язково витрачати години у спортзалі. Це з легкістю можна зробити вдома. І не забудьте про здорове харчування – це запорука вашого красивого тіла.