3 корисних процедури для великих і соковитих помідорів

6 липня 2023, 13:08
Читать новость на русском

У вирощуванні помідорів є певні особливості. Тут не обійтися без певних заходів, які можуть збільшити урожай.

Підгодівля томатів – базова процедура, яка покращує їхній стан влітку. Але це ще не все, що потрібно рослинам. Є ще деякі способи, які можуть прискорити появу плодів: про них детальніше розповість 24 Канал.

Отакої Шикарний результат за копійки: як використовувати соду на городі та в саду

Що робити з помідорами в липні для врожаю

Пасинкування – важливий процес у догляді за помідорами. Це обрізання відростків, що з'являються у пазухах листя. Під кущами томатів слід періодично прибирати зайве листя. Якщо хочете хороший урожай – позбавляйтесь зайвих пасинків та пожовклого листя.

Помідорам дуже потрібен регулярний полив, оптимально – під корінь. Давати пити овочам треба 1-2 рази в тиждень. Під один кущ ллємо 4-5 літрів води. Особливо актуально поливати овочі після цвітіння та коли з'являються плоди. Не поливайте лійкою або зі шланга, бо так вода потрапить на листки, а це підвищує ризик хвороб.

  • Борна кислота – прекрасний спосіб підживити помідори. Беремо 2 столові ложки речовини на 10 літрів води. Вона збільшує кількість плодів.


Борна кислота / Фото "Ковалент"

  • Суперфосфат прискорює розвиток томатних кущів. Його обов'язково варто розчиняти в гарячій воді. Пропорція – 2 столових ложки на 1 літр води. А потім ще розводимо 1 частину рідини на 10 літрів води.


Суперфосфат / Фото Ostara.com

  • Йод – простий засіб, який має дуже корисну дію для помідорів. Таким чином, плоди починають швидше зав’язуватись. Знадобиться 6-8 крапель на 10 літрів води. Можете поливати грядку під томати.


Йод / Фото "ОН Клінік"

  • Молочна сироватка – саме те, що потрібно помідорам для зміцнення здоров'я. Завдяки цій речовині на листках формується тоненька плівка. Тому всілякі шкідливі бактерії не можуть розмножуватись. Буде достатньо 1 літра сироватки на 3 літри води. Такий метод застосовують з проміжком у 10 днів. 


Молочна сироватка / Фото "Господарочка"