Туреччина поступово відновлює туристичну галузь, яка є найбільш прибутковим бізнесом в країні. Тому вже з 1 липня здійснюватиметься авіасполучення з Україною без обов'язкового тестування на коронавірус, проте з дотриманням норм безпеки авіаперевізників, зазначає 24 канал.

Читайте також Туреччина відкриває кордони для України: з 1 липня відновиться авіасполучення

Крім того, Туреччина презентувала новий страховий поліс від COVID-19 для туристів. Придбати його можна буде онлайн, в туроператорів або в авіакомпанії. Влада Туреччини переконує, що створить належні та безпечні умови для відпочинку українців влітку.

Острів Кекова

Острів Кекова або, як його інакше називають, Каравола, розташований у Середземному морі недалеко від міста Каш. Загальна площа острову – 4,5 квадратних кілометрів.

Туристи, зазвичай, приїжджають до нього на один день.


Острів Кекова / Фото: tonkosti.ru

Місто Ефес

Стародавнє місто Ефес розташоване на західному узбережжі Малої Азії. Своєю славою Ефес зобов’язаний місцевому культу східної богині родючості – Артеміді.

Це місто є найбільшим в Східному Середземномор'ї археологічним комплексом, тому зараз це музей під відкритим небом.


Місто Ефес / Фото: awesomeworld.ru

Памуккале

Курорт у Туреччині, який розташований за 250 кілометрів від Анталії – Памуккале. Тут діють гарячі джерела, які містять оксид кальцію. Вода з термальних джерела збагачена кальцієм настільки, що утворила білі каскади, які скам’яніли, тераси та маленькі басейни.

До Памуккале входять 17 геотермальних джерел з температурою води від 35 до 100 градусів за Цельсієм.


Памуккале / Фото: experience.tripster.ru

Голубина долина

Голубина долина розтягнулася на кілька кілометрів між Гьореме та Учхісаром. Долина сповнена старовинними церквами з візантійськими фресками.

Голубники або колумбарії Каппадокії почали створюватися в кінці 19 століття і їх можна побачити в кожній долині.


Голубина долина / Фото: margaritka

Озеро Ван

Озеро Ван – це найбільше озеро Туреччини, яке розташоване на Вірменському нагір’ї, а в світі є четвертим за величиною непересихаючим безстічним озером.

Ця природна водойма розташована високо в горах на висоті 1648 метрів над рівнем моря. Утворилось озеро Ван мільйони років тому, в кратері згаслого вулкана.


Озеро Ван у Туреччині / Фото: procol-harum.livejournal.com

Собор Святої Софії в Стамбулі

Собор Святої Софії – одна з найвизначніших і найвеличніших пам’яток візантійської архітектури. Висота собору – 55 метрів.

Собор Святої Софії вважається символом сучасного Стамбулу, і працює як музей.


Собор Святої Софії / Фото: religionpravda.com.ua