Зірка реаліті-шоу про сімейство Кардашян – Кортні – виховує трьох дітей від Скотта Дісіка: двох синів Мейсона та Рейна, а також доньку Панелопу. Як повідомляє Daily Mail, Кортні Кардашьян вагітна вчетверте.

Читайте також: Сестри Кардашян показали, як позбавляються целюліту: пікантні кадри

Скотт Дісік і Кортні Кардашьян почали зустрічатися в 2006 році, коли шоу "Keeping up with Kardashians" було на піку популярності. За відносинами коханих стежила вся Америка. Багато хто не вірив в їхній роман і звинувачували Дісіка в користі – він став багатим і знаменитим завдяки появі на шоу, а сам з себе нічого не уявляв. У 2009 році пара розпалася через постійні зради Дісіка, але незабаром вони зійшлися – Кортні була вагітна Мейсоном. Щастя не тривало довго – після народження сина Кортні знову пішла від цивільного чоловіка – тепер через його пристрасть до алкоголю і розгульного способу життя. Але незабаром телезірка знову пробачила недбайливого чоловіка. І, нарешті, в 2015 році вони розлучилися знову.


Кортні Кардашян вагітна четвертою дитиною

Раніше портал Life&Style Magazine з посиланням на власне джерело, повідомляв, що батьком дитини є 23-річна модель Юнес Бенджим, з яким і зустрічається Кортні.


Кортні Кардашян та Юнес Бенджим

До того ж, нещодавно Юнес Бенджим нещодавно написав в Instagram, що має добрі новини.

"Іноді вам потрібно просто зберігати добрі новини для себе", – йшлося в повідомленні. Журналісти припускаються, що мова йде якраз про вагітність Кортні.

Також нещодавно стало відомо про вагітність 20-річної зірки Іnstagram Кайлі Дженнер – наймолодшої з клану Кардашян-Дженнер. Батьком дитини є репер Тревіс Скотт, з яким Кайлі зустрічається лише кілька місяців.

Також на третю дитину від сурогатної матері чекає і Кім Кардашян. Подейкують, що Кім чекає на близнюків.

Окрім того, відомо, що й третя сестра – Хлоя Кардашян – вагітна від свого бойфренда 26-річного баскетболіста Трістана Томпсона. Це буде перша дитини для зірки і другим для Трістана, у якого в грудні 2016 року (у розпал відносин з Кардашьян) з'явився на світ син.