Про інцидент 62-річна Стоун розповіла коміку Бреттону Гольдштейну під час запису подкасту, інформує видання The Sun. Коли саме це трапилося, знаменитість не зазначила.

Читайте також 62-річна Шерон Стоун зачарувала мережу архівним фото: як акторка виглядала в дитинстві

Зі спогадів американської акторки, вона піддалася електричному заряду, коли набирала на кухні воду з крана. Саме в цей час блискавка вдарила в колодязь, який відповідав за водопостачання в будинку.

Я наповнювала праску водою і тримала руку на крані. Блискавка пробила мене через воду. Мене підкинуло в повітря і відкинуло через всю кухню. Я вдарилася об холодильник. У мене був шок,
– пригадала зірка.

Шерон Стоун втратила свідомість, а потім на кухню увійшла її 87-річна мати Дороті, привівши її до тями. Вона одразу викликала медиків, які відвезла акторку в лікарню на Беверлі-Гіллз. Там лікарі зробили зірці електрокардіограму і виявили, що електрика в тілі Шерон зашкалює.

За словами акторки, вона пробула в лікарні 10 днів, оскільки в її тілі ще зберігався електричний заряд.

Зазначимо, що така "зустріч зі смертю" в Шерон Стоун сталася не вперше. У 2001 році в акторки стався крововилив у мозку. В одному зі своїх інтерв’ю вона розповіла, що блукала в незрозумілому і невизначеному місці, де також перебували її близькі люди, друзі та родичі, яких, на той момент вже не було в живих.

Я побачила величезний вихор білого світла і пішла до нього. Я почала бачити дуже дорогих мені людей, які на той момент були вже мертві. Це було схоже на подорож за межі живого світу. Але за мить я знову опинилася у своєму тілі. Те, що відбулося сильно вплинуло на мене,
– зазначила Стоун.

Вже цього року акторка планує випустити свою автобіографічну книжку під назвою The Beauty of Living Twice "Краса другого життя".