Шарліз зважилася на цей крок, тому що хотіла краще зрозуміти головну героїню і випробувати те, що вона відчуває. Виявилося, що набір ваги –доволі складний процес. Про цей досвід актриса розповіла в інтерв'ю Entertainment Tonight Online.

Читайте також: Прогулянки та дієта: секрети краси Шарліз Терон


Кадр з фільму "Таллі"

"Я набрала 50 фунтів для зйомок в цьому фільмі, через це у мене почалася депресія. Вперше в житті я їла так багато перероблених продуктів і пила так багато солодких напоїв. Виявилося, що це не дуже весело. Ні, протягом перших трьох тижнів було весело – мені подобалося снідати фаст-фудом і пити два молочні коктейлі за раз. Але після трьох тижнів це вже не приносить задоволення. Їжа перетворюється в роботу. Я прокидалася посеред ночі, щоб поїсти – підтримувати таку вагу виявилося дуже складно", – розповіла Шарліз.

Акторка розповідає, що схуднати на 20 кілограм виявилося не менш складним завданням.


Акторка після слуднення на 20 кг

"Я пройшла через пекло. Це був дуже, дуже довгий шлях. На схуднення мені було потрібно півтора роки. Я переживала і не могла зрозуміти, чому це все відбувається так повільно. Коли мені потрібно було схуднути після зйомок фільму "Монстр", я просто не їла 5 днів, і швидко скинула зайві кіолограми. Але тіло в 27 років веде себе трохи інакше, ніж в 43 роки, і це потрібно розуміти", – розповіла Шарліз.

Варто додати, що зусилля акторки не були марними, адже її робота принесла свої плоди – фільм вийшов хорошим, адже за словами Шарліз, після його перегляду багато чоловіків підходять до неї і говорять, що навіть не уявляли, наскільки важко буває їхнім дружинам. Фільм, заради якого акторка набрала 20 кіолограм, вийде в прокат 24 квітня.

Дивіться трейлер до фільму "Таллі"